Ciemna

Pralinki z czekolady deserowej Leonidas dla miłośników słodkości

Szukasz wyjątkowych słodyczy z prawdziwą ciemną czekoladą od belgijskich czeladników? Pralinki z ciemnej czekolady to idealna propozycja dla wielbicieli słodkich i głębokich smaków, z mocno wyczuwalną nutą kakao. Wypróbuj różne formy czekolady wykonane z jej najciemniejszej wersji z dużą ilością masy kakaowej.

Poznaj wykwintne pralinki z gorzkiej czekolady!

W ofercie posiadamy czekoladki z deserowej czekolady w wielu znakomitych wersjach. Bardzo chętnie wybierane są klasyczne czekoladki z ciemnej czekolady w formie kosteczek, które dostępne są w trzech wyśmienitych wersjach – ciemne czekoladki o zawartości 54% kakao, z kawałkami nasion kakaowca oraz jedyne w swoim rodzaju ciemne czekoladki produkowane z ziaren kakaowca pochodzących z Sao Tome. To jednak nie wszystko, co możemy zaproponować miłośnikom czekolady o wysokiej zawartości kakao. Czekolada deserowa doskonale komponuje się z wieloma ciekawymi smakami, dlatego wybór pralin z gorzką czekoladą jest naprawdę bardzo szeroki. Polecamy ciemną czekoladę deserową z wiśnią w likierze lub z kremem waniliowym, nugat oblany ciemną czekoladą, pistacjowy krem na bazie masła w ciemnej czekoladzie deserowej, ciemną czekoladę deserową z kremem ganache na bazie truskawki z dodatkiem octu balsamicznego… i inne pralinki z ciemną czekoladą absolutnie najwyższej jakości, które znajdziesz w oficjalnym sklepie Leonidas!

Wiele osób uważa, że im więcej kakao w czekoladzie, tym jest ona smaczniejsza. Różnorodne czekoladki z gorzkiej czekolady, produkowane zgodnie z oryginalnymi, tradycyjnymi recepturami Leonidas, to nie lada gratka dla wszystkich miłośników czekolady deserowej. Warto też dodać, że jest ona zdrowsza, gdyż ze względu na wysoką zawartość kakao dostarcza wiele pożytecznych, biologicznie aktywnych składników, które korzystnie wpływają na organizm.

W ofercie sklepu Leonidas znajdziesz praliny z likierem i praliny z marcepanem.