Czekoladki Leonidas Heritage w eleganckich opakowaniach

Kolekcja Heritage to połączenie belgijskiej tradycji w produkcji pralin oraz typowej, wszystkim znanej bombonierki, stworzone tak, aby każda czekoladka była wyeksponowana jak najlepiej i prezentowała się elegancko i wytwornie.

Wśród opakowań znajdziecie Państwo wspaniałe opakowania tekturowe w różnych kształtach oraz wielkościach, zaczynajac od tych na 4 praliny, a koncząc na 32 czekoladkach w opakowaniach dwupiętrowych. Dla fanów pudełek metalowych też mamy wysokiej klasy propozycje: zaczynamy od wersji na 8 pralin, a kończymy na przepięknych bombonierkach na 20 czekoladek. Kolekcja ta utrzymana jest w gustownych i stonowanych barwach z przewagą granatu, brązu i złota. Każde opakowanie pralin Leonidas owinięte jest elegancką wstażką, aby mogło cieszyć jako nieszablonowy prezent na każdą okazję!

Kolekcja Heritage

Każde pudełko czekoladek przygotowujemy w Polsce, ale wszystkie praliny przyjeżdżają do nas z Brukseli. To tam produkowane są czekoladki Leonidas i rozsyłane na cały świat – tak, aby w każdym miejscu na świecie praliny Leonidas smakowały tak samo! Czekoladki Leonidas są zawsze świeże – nigdy nie mrożone i zawsze w 100% naturalne.

Zamawiając opakowania z kolekcji Heritage wybierają Państwo rodzaj czekolady, wszelkie dodatkowe życzenia staramy się spełniać indywidualnie w miarę możliwości.

Czekoladki Leonidas Heritage to gwarancja satysfakcji dla obdarowywanej osoby!