Czekoladowe jajka wielkanocne – słodkości na Święta!

Jak co roku Leonidas przygotował swoją kolekcję Wielkanocnych Jajeczek i Wielkanocnych słodkości!

Czekoladowe jajka Leonidas to 20 wyjątkowych smaków – nugaty, kremy owocowe czy klasyczne jajeczko o smaku Manon Cafe to tylko kilka przykładów – dostępne w mlecznej, ciemnej i białej czekoladzie. Wszystkie w 100% z mała kakaowego i naturalnych składników – 100% belgijskiej czekolady.

Wszystkie czekoladowe jajeczka opakowane są w kolorowe papierki, aby jeszcze bardziej cieszyć zmysły i zachwycać swoim wyglądem. Proponujemy różne opakowania w zależności od budżetu prezentowego oraz osoby dla której upominek jest kupowany – każdy znajdzie swój słodki prezent! 

Czekoladowe jajka wielkanocne są dostępne na wagę w tradycyjnych Ballotins – od 250 g do 1 kg – zawinięte w Wielkanocny papier prezentowy, w eleganckich pudełkach w kształcie jajka – tekturowych lub metalowych oraz przezroczystych plexi.

Nie tylko jajka czekoladowe!

Wielkanoc z Leonidas’em to nie tylko czekoladowe jajeczka, to także przepiękne figurki czekoladowe – te kolorowe – zdobione ręcznie lub jednokolorowe – wszystkie zachwycają smakiem belgijskiej czekolady. Słodycze na Wielkanoc to tradycyjny prezent – my proponujemy te najwyższej jakości! Spraw przyjemność sobie lub najbliższym i podaruj smak prawdziwej belgijskiej czekolady!