Słodkie upominki są zawsze mile widziane niezależnie od okazji. Warto jednak postawić na produkty wysokiej jakości. Czekoladki w kwadratowym pudełku doskonale sprawdza się na imieniny, urodziny oraz z okazji rocznicy ślubu. Pralinki marki Leonidas są tworzone wedle tradycyjnej receptury od ponad 100 lat. Zachowanie stuprocentowej świeżości w połączeniu z unikalnymi składnikami pozwoliło uzyskać pralinki godne polecenia.

Czekoladki w kwadratowym pudełku – dlaczego są takie wyjątkowe?

Cube Box to zdecydowana nowość, która skradła serca wielu miłośnikom belgijskiej czekolady. Marka Leonidas produkuje pralinki ze stuprocentowego masła kakaowego. Wyjątkowego smaku nadają specjalnie wyselekcjonowane składniki. Wszystkie dodatki charakteryzują się pełną świeżością, nie są one mrożone. Pralinki w kwadratowym pudełku  są wyjątkowe, ponieważ ich produkcja przebiega zgodnie zachowaniem kontroli jakości HACCP.  

Słodki upominek na specjalną okazję

Kwadratowe pudełka czekoladek stały się bardzo popularne. Wiele osób zamawia pralinki dla bliskich osób z okazji wyjątkowych świąt. Leonidas oferuje rodzaje specjalnych czekoladek. Pierwsza z nich to Mendiants z bakaliami, do wyboru ciemna, mleczna i biała czekolada. Kolejne pralinki zawierają kandyzowaną skórkę pomarańczy w ciemnej czekoladzie deserowej. Ostatni wariant to połączenie migdałów z ciemną, mleczną i białą czekoladą. Ciężko znaleźć osobę, która byłaby przeciwnikiem wybornych czekoladek. Leonidas oferuje czekoladki premium, wysokiej jakości.

Czekoladki w kwadratowym pudełku to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Słodki podarunek elegancko zapakowany z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Czekoladki Leonidas cechują się zawsze pożądaną jakością, dlatego są tak bardzo popularne. W ofercie dostępne są także słodycze na prezent dla dziecka i czekoladki na wesele. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta czekoladek.