Praliny Ballotins

Ballotins to najbardziej typowe pudełko czekoladek w Belgii, a na widok złotego opakowania Leonidas cieszy się każdy Belg – wspominając czasy dzieciństwa, kiedy cieszyli się smakiem tych czekoladek wraz z rodziną! W Belgii praliny to tradycja i duma narodowa, dlatego jakość pralin musi pozostać na najwyższym poziomie.

Kupując ballotins u nas, masz pewność, że płacisz dokładnie za wagę czekoladek, a nie za ich liczbę. Praliny Leonidas są bardzo zróżnicowane i ich waga może się wahać od 10 gram do nawet 20 gram w zależności jakiej są wielkości i jakie mają nadzienie. Kupując pudełka pralin na wagę, wiesz czego się spodziewać.

Ballotin Leonidas to zawsze złote pudełko, z typowym nadrukiem potwierdzającym naszą jakość – 100% masła kakaowego oraz logo Leonidas. Każde opakowanie pakujemy w papier ozdobny przewiązany wstążką, więc jest to wspaniały sposób na delektowanie się naszymi pralinami jak również obdarowanie kogoś słodkim prezentem! Pudełko czekoladek ma być eleganckie, piękne i praktyczne – ma chronić czekoladki przed uszkodzeniem, ale i być odpowiednie do delektowania się słodkimi dziełami sztuki!

Ballotins występują w różnych wielkościach: 250 gram, 375 gram, 500 gram, 750 gram oraz 1 kg. Wybierając opakowanie na stronie możesz dokonać wyboru jaki rodzaj czekolady chcesz żebyśmy włożyli do pudełka – do wyboru jest ciemna, mleczna oraz biała czekolada (oraz ich kombinacje). Decydujesz również czy mają być wśród pralin te, które zawierają marcepan oraz alkohol. Jeśli masz inne życzenia specjalne to prosimy o poinformowanie nas w komentarzu, a dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić!

Czekoladki na wagę to idealne rozwiązanie nie tylko do konsumpcji własnej, ale również na prezent czy oficjalne wydarzenie korporacyjne! Sprawdź całą naszą ofertę czekoladek dla firm.