smak
świeżości

100 rodzajów belgijskich czekoladek

01

100% ŚWIEŻOŚCI

Od czasu pierwszych wyrobów przepis firmy Leonidas na sukces bazuje na perfekcyjnej świeżości.

Dziś produkty Leonidas to ponad 100 rodzajów belgijskich czekoladek najwyższej jakości i świeżości – nigdy nie wytwarzanych z użyciem mrożonych składników, za to zawsze produkowanych z czekolady ze stuprocentowego masła kakaowego.

Szlachetność
naturalnych składników

Do wyrobu pralin Leonidas używa się wyłącznie składników najwyższej jakości, a wśród nich prawdziwej belgijskiej czekolady, która stanowi bazę każdego wyrobu, świeżego masła i śmietany, orzechów laskowych z Turcji, wiśni Morello z Périgord, migdałów z Włoch, a także walenckich pomarańczy.

Międzynarodowa gwarancja

Leonidas, tak jak inne europejskie firmy spożywcze, od kilku lat stosuje kontrolę jakości HACCP (z ang. analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli), żeby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa produkcji i dostaw swoich wyrobów.

Przyjemność

płynąca z dawania

02

CHĘĆ DZIELENIA SIĘ

Czy kiedykolwiek zastanawiała Cię ilość dużych i małych okazji, które trafiają się w naszym codziennym życiu?

To mogą być urodziny, przyjęcie, obiad z przyjaciółmi, spotkanie po latach albo romantyczny wieczór. Bez względu na okoliczności, okazja, by coś komuś podarować, zawsze się znajdzie. Uczcij te chwile w specjalny sposób i potraktuj czekoladę jak specjalnego gościa: ciepłego, przynoszącego otuchę i rozkosz.

Przyjemność delikatność radość

Czekoladki Leonidas mają pewne cechy, które idealnie splatają się z przyjemnościami życia.

Delikatne i pyszne praliny Leonidas zawsze są idealnym i oryginalnym prezentem, który zadowoli tych, którzy wiedzą, jak docenić ich prawdziwą wartość i zapamiętają je z ogromną radością.

Dziedzictwo
mistrza

Belgijskiej czekolady

03

Tradycja Leonidas

Leonidas kontynuuje produkcję oryginalnych i wyszukanych wyrobów w duchu wspólnoty, bliskości i dzielenia się. Od czterech pokoleń Leonidas nie przestaje okazywać szacunku swojemu założycielowi i jego spuściźnie.

Do dziś firma działa z nieustającą pasją oraz absolutnym szacunkiem dla tradycji w dążeniu do zapewniania stuprocentowej jakości i stuprocentowej przyjemności.

od 4 pokoleń

Leonidas nie przestaje okazywać szacunku swojemu założycielowi i jego spuściźnie.

Zapraszamy do poznania historii
marki Leonidas
poznaj historię