Oferta korporacyjna – czekoladki dla firm

 

 

Zapytaj o ofertę

 

Czekoladki dla firm - oferta korporacyjna Leonidas

 

Marka Leonidas produkuje belgijskie czekoladki wedle skrzętnie przekazywanej tradycji już od ponad 100 lat. Cieszy się ogromną popularnością – nie tylko w Belgii, gdzie każdy mieszkaniec zna jej produkty – ale także globalnie. Jednym z flagowych produktów marki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem są czekoladki z logo firmy – Państwa logo nadrukujemy na pudełku oraz wstążkach, co daje możliwość zindywidualizowania bombonierki. Takie wyjątkowe pudełeczko, to nie tylko uniwersalny, ale także elegancki podarunek wysokiej jakości. Nasze pralinki są bowiem wykonane ze 100% masła kakaowego, a dodatki stanowią wyselekcjonowane składniki, które zostały dobrane tak, aby zapewnić niesamowity smak pralinek. Czekoladki dla firm to symboliczny i bardzo miły gest dla Państwa pracowników i kontrahentów – na Święta i z wielu innych okazji.

 

Czekoladki personalizowane – dlaczego są tak bardzo wyjątkowe?

 

Belgijskie czekoladki są bardzo uniwersalne – każdy kocha czekoladę! Są eleganckim i ponadczasowym prezentem. Doskonale sprawdzi się m.in. dla kontrahenta lub dewelopera przy odbiorze mieszkań – przywitaj swoich Klientów po królewsku! Często zdarza się, że pralinki są serwowane również gościom w trakcie ważnych wydarzeń w hotelach. Czekoladki biznesowe są często zamawiane także przez banki oraz linie lotnicze – to doskonały pomysł na promocję Państwa marki, podkreślający wysoką jakość Państwa usług – jej odbicie znajduje się w eleganckim pudełeczku. Takie personalizowane czekoladki dla firm są doskonałym rozwiązaniem także dla dealerów samochodów przy wydaniu auta. Wiele firm zaufało właśnie marce Leonidas, ponieważ produkowane czekoladki są produktem premium o wysokiej jakości. Składa się na to wiele czynników. Zdecydowany wpływ ma ciągłe monitorowanie jakości w trakcie produkcji belgijskich czekoladek. Proces ten jest stale nadzorowany, stosowana jest stała kontrola jakości HACCP. Producent bazuje na stuprocentowej świeżości. Marka Leonidas jest powiązana z najwyższej jakości belgijską czekoladą. Dlatego nasze czekoladki w pudełeczkach z logo firmy idealnie sprawdzą się jako korporacyjne podarunki wedle indywidualnych potrzeb.

 

W trosce o zadowolenie i lojalność klientów

 

Wiele firm decyduje się na czekoladki personalizowane w celu promocji swojej marki. To doskonały pomysł, aby wypromować Państwa firmę i obdarować klientów słodkim podarunkiem. Takie upominki korporacyjne są zapakowane bardzo starannie w pudełko, na którym znajdzie się logo Państwa firmy w dowolnej kolorystyce. W Państwa zakresie jest wybór wstążki oraz banderoli (oferujemy również ich personalizację). Priorytetem marki Leonidas jest osiągnięcie pełnej satysfakcji klienta. Praliny z logo firmy doskonale sprawdzą się na konferencjach oraz eventach integracyjnych. Małe pudełeczka z czekoladkami z pewnością zyskają popularność wśród gości. Belgijskie czekoladki będą doskonale prezentowały się na bufecie w trakcie oficjalnych wydarzeń Twojej firmy. Z okazji Świąt oraz wszelkich Jubileuszy polecamy większe opakowania.

Leonidas od lat zdobywa uznanie wśród klientów indywidualnych oraz firm. Personalizowane czekoladki są dedykowane markom, które chcą zdobyć większą popularność na swoim rynku. To przede wszystkim doskonała reklama Twojej firmy, dlatego warto zainwestować w czekoladki wysokiej jakości. Jak to działa? To bardzo proste. Kiedy klient będzie kosztował czekoladki, ich słodki smak będzie kojarzył się właśnie z Twoją firmą. Czekoladki firmowe z logo na pudełku pomogą zdobyć uznanie i szacunek klienta. Upominek ten może także pomóc w zdobyciu nowych kontaktów i potencjalnych współpracowników. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza kontaktowego w celu dopasowania naszej oferty do Państwa oczekiwań.

 

Zainteresowany? Sprawdź również nasze wyjątkowe czekoladki ślubne, eleganckie czekoladki z serii Heritage i wiele innych!

1. Dane kontaktowe:
2. Szczegóły zamówienia:

3. Dodatkowe uwagi/informacje: